האם יש קיצורי דרך בתהליך הוצאת אזרחות פורטוגלית

האם יש קיצורי דרך בתהליך הוצאת אזרחות פורטוגלית? ומהו התהליך בו אפשר להוציא אזרחות פורטוגלית?

האזרחות הפורטוגלית

מהרגע שאושר החוק המקנה אפשרות להוציא אזרחות פורטוגלית לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל, החל התהליך בקרב ישראלים.

איך לקבל את האזרחות הפורטוגלית 

מהניסיון המצטבר מאז אישור החוק, ניתן לומר שעל מנת להוציא אזרחות פורטוגלית בצורה המהירה ביותר מומלץ לפעול בדרכים הבאות:

  1. הגישו את הבקשה באמצעות משרד מומחה– אכן, יש לנו אינטרס כמשרד מקצועי לציין זאת, עם זאת הניסיון מלמד שעל כל 10 בקשות שמוגשות באמצעות משרד מומחה, לעומת 10 בקשות המוגשות עצמאית, מעל 9 בקשות בממוצע מתקבלות כשהוגשו על ידי משרד מיומן לעומת 3 המוגשות באופן עצמאי. יודגש כי מדובר בהצלחה מקדמית ולא בקבלה סופית של הדרכון, שם האחוזים נוטים עוד יותר לטובת ההגשה באמצעות משרד מומחה.
  2. ודאו שלמשרד המומחה יש שלוחה דוברת פורטוגזית הממוקמת בפורטוגל– שלוחה שכזו מונה צוות מקצועי שגם שולט ברזי השפה, צוות שמכיר על בוריים את הטפסים ומעל הכל מצוי בקשר שוטף עם גורמים ברשויות המקומיות הרלוונטיות לטיפול בבקשה. בהליך העצמאי הגישה שלכם לגורמים השונים מרוחקת, לרוב מלווה בקשיי שפה, מאטה את התהליך משמעותית ולעיתים קרובות גם גוררת סירובים.
  3. הגשה מדוייקת של הטפסים הנדרשים– משרד מומחה מגיש את הטפסים בצורה מקצועית, טפסים אלה יכללו את כל מה שצריך ואף מעבר. כך שאם חלה החמרה בדרישות, כפי שקרה בעבר, בקשתכם לא תידחה על הסף, אלא תמשיך להיות מטופלת, מאחר וההנמקות, אילן היוחסין ושאר הטפסים פורטו בצורה מקיפה ויסודית.
  4. דעו את השפה הפורטוגזית או היעזרו במישהו שבקיא בה– התקשורת עם הקהילה היהודית, שמצריכה אישור שלהם, וכן התקשורת עם הרשויות, מחייבת ידיעה של השפה הפורטוגזית. משרד מכובד מעסיק צוות דוברי פורטוגזית שאמון על התקשורת השוטפת עם הרשויות. אם אתם מגישים את הבקשה לבד ואינכם בקיאים בפורטוגזית או נעזרים באדם הבקיא בשפה, סיכויי הדחייה של בקשתכם יגדלו פלאים.

מהי הדרך המהירה ביותר להוצאת אזרחות פורטוגלית

מאז פרסום החוק והגשת הבקשות הראשונות עברו כשנתיים. זהו פרק הזמן לקבלת האזרחות הפורטוגלית. פרק זמן זה עשוי להשתנות ולשמחתנו היו מצבים בהם משך הזמן היה מעט פחות משנתיים. לעומת זאת, אנו נתקלים בלקוחות רבים שהחלו הליך באופן עצמאי ולאחר שנה וחצי אינם מצויים במקום בו היו, לו היו מתחילים את הליך הוצאת האזרחות הפורטוגלית איתנו.

מעוניינים בהוצאת אזרחות פורטוגלית באופן מהיר, צרו עימנו קשר עכשיו בטלפון: 03-6444500 אתם מוזמנים לבדוק את שמכם ברשימת שמות המשפחה הזכאים לדרכון פורטוגלי או למלא את טופס בדיקת הזכאות שלמטה.

שיתוף מאמר:

מאמרים נוספים

מסלולי טיול בפורטוגל

פורטוגל ממוקמת בפינה הדרום מזרחית, של חצי האי האיברי, שצד אחד שלו הוא האוקיינוס האטלנטי, ובצד השני נמצאת ספרד. פורטוגל מסתמנת בשנים האחרונות, כיעד תיירותי

המשך קריאה »

יינות ויקבים בפורטוגל

  נוסעים לפורטוגל? אתם חייבים לבקר ביקבים מובחרים ולטעום מהיין האיכותי שיש לפורטוגל להציע!   יינות ויקבים בפורטוגל ביקור בפורטוגל חייב לכלול גם סיור ביקבים

המשך קריאה »

הכלכלה בפורטוגל

במשך כ- 25 שנים, הייתה הכלכלה הפורטוגלית לא יציבה. המדינה נקלעה לחובות חיצוניים גבוהים, ולגירעונות פנים עמוקים. האיחוד האירופי סימן את פורטוגל, יחד עם איטליה,

המשך קריאה »
דילוג לתוכן